Derksen Veilingbedrijf

Amsterdamseweg 23, 6814GA Arnhem, Nederland Vraag routebeschrijving naar deze locatie op
Categorie:
Winkels
Amsterdamseweg 23
6814GA Arnhem
Nederland
Kopen op een veiling is voor jong en oud een opwindende ervaring, omdat een veiling per opbod verloopt. Goederen worden, door de slag van de hamer, aan de hoogste bieder verkocht.&l... read more
Een persoonlijk bericht van Derksen Veilingbedrijf

2 recensies voor Derksen Veilingbedrijf

  • Liaortelee L.
    • 2
    • 14. Feb 2013

    Albert Keddeman is een oplichter!!
    hij zou een prachtig antiek eiken bureau ''4 laden'' van mij tegen betaling thuis brengen!
    Het kwam NIET! hij zei het was ZOEK , later bleek dat hij het ZELF VERKOCHT had.
    GEEN GELD, GEEN EXCUUS , NIETS!

  • Liaortelee L.
    • 2
    • 25. Aug 2012

    waarschuwing !
    breng uw goederen niet naar de veiling op de amsterdamseweg in arnhem''voorheen derksen''
    want de heer keddeman verkoopt uw spullen , zegt dan dat ie ze niet heeft , en steekt het geld in eigen zak.